RER75F40R2MCSL
MFR.Part #
RER75F40R2MCSL
JLCPCB Part #
C1573965
Description
30W 40.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance