RER75F3830RC02
MFR.Part #
RER75F3830RC02
JLCPCB Part #
C1572900
Description
30W 383Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance