RER75F3572RCSL
MFR.Part #
RER75F3572RCSL
JLCPCB Part #
C1574079
Description
30W 35.7kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance