RER75F2211RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER75F2211RCSL
JLCPCB Part #
C1573078
Package
Plugin
Description
2.21kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance