RER75F1R43RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER75F1R43RCSL
JLCPCB Part #
C1573284
Package
Plugin
Description
1.43Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance