RER75F18R2MCSL
MFR.Part #
RER75F18R2MCSL
JLCPCB Part #
C1573021
Description
18.2Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance