RER75F12R4RCSL
MFR.Part #
RER75F12R4RCSL
JLCPCB Part #
C6967167
Description
12.4Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance