RER75F11R8RCSL
MFR.Part #
RER75F11R8RCSL
JLCPCB Part #
C1572796
Description
11.8Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance