RER75F1152RCSL
MFR.Part #
RER75F1152RCSL
JLCPCB Part #
C1574033
Description
11.5kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance