RER75F10R7RC02
MFR.Part #
RER75F10R7RC02
JLCPCB Part #
C1571975
Description
10.7Ω 30W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance