RER75F1002MC02
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER75F1002MC02
JLCPCB Part #
C1572212
Package
Plugin
Description
10kΩ 30W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance