RER70FR316RC02
MFR.Part #
RER70FR316RC02
JLCPCB Part #
C1572724
Description
20W 316mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance