RER70FR309RC02
MFR.Part #
RER70FR309RC02
JLCPCB Part #
C1572744
Description
20W 309mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance