RER70FR178RC02
MFR.Part #
RER70FR178RC02
JLCPCB Part #
C1571931
Description
178mΩ 20W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance