RER70F7R87MC02
MFR.Part #
RER70F7R87MC02
JLCPCB Part #
C1571858
Description
20W 7.87Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance