RER70F60R4RCSL
MFR.Part #
RER70F60R4RCSL
JLCPCB Part #
C1572986
Description
20W 60.4Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance