RER70F5110RCSL
MFR.Part #
RER70F5110RCSL
JLCPCB Part #
C1574325
Description
20W 511Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance