RER70F4R64RC02
MFR.Part #
RER70F4R64RC02
JLCPCB Part #
C1573377
Description
20W 4.64Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance