RER70F4221RC02
MFR.Part #
RER70F4221RC02
JLCPCB Part #
C1571848
Description
20W 4.22kΩ Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance