RER70F2R15RC02
MFR.Part #
RER70F2R15RC02
JLCPCB Part #
C1572680
Description
2.15Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance