RER70F1R65RC02
MFR.Part #
RER70F1R65RC02
JLCPCB Part #
C1572436
Description
1.65Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance