RER70F1R00MC02
MFR.Part #
RER70F1R00MC02
JLCPCB Part #
C1573332
Description
1Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance