RER70F1911RC02
MFR.Part #
RER70F1911RC02
JLCPCB Part #
C1573340
Description
1.91kΩ 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance