RER70F1470RCSL
MFR.Part #
RER70F1470RCSL
JLCPCB Part #
C1574339
Description
147Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance