RER70F11R8RC02
MFR.Part #
RER70F11R8RC02
JLCPCB Part #
C1572277
Description
11.8Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance