RER70F10R1RCSL
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RER70F10R1RCSL
JLCPCB Part #
C6967126
Package
Plugin
Description
10.1Ω 20W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance