RER65FR715RC02
MFR.Part #
RER65FR715RC02
JLCPCB Part #
C1570839
Description
10W 715mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance