RER65FR226RCSL
MFR.Part #
RER65FR226RCSL
JLCPCB Part #
C1571374
Description
10W 226mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance