RER65F8R25RCSL
MFR.Part #
RER65F8R25RCSL
JLCPCB Part #
C1570585
Description
10W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance