RER65F6R98MC02
MFR.Part #
RER65F6R98MC02
JLCPCB Part #
C1570218
Description
10W 6.98Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance