RER65F69R8RCSL
MFR.Part #
RER65F69R8RCSL
JLCPCB Part #
C1570402
Description
10W 69.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance