RER65F4000RC02
MFR.Part #
RER65F4000RC02
JLCPCB Part #
C1569738
Description
10W 400Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance