RER65F3R01MC02
MFR.Part #
RER65F3R01MC02
JLCPCB Part #
C1570432
Description
10W 3.01Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance