RER65F3160MC02
MFR.Part #
RER65F3160MC02
JLCPCB Part #
C6265553
Description
10W 316Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance