RER65F30R1RC02
MFR.Part #
RER65F30R1RC02
JLCPCB Part #
C5847161
Description
10W 30.1Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance