RER65F1R87RCSL
MFR.Part #
RER65F1R87RCSL
JLCPCB Part #
C1570666
Description
1.87Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance