RER65F1R10RC02
MFR.Part #
RER65F1R10RC02
JLCPCB Part #
C1570534
Description
1.1Ω 10W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance