RER65F1130RC02
MFR.Part #
RER65F1130RC02
JLCPCB Part #
C1571234
Description
10W 113Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance