RER60FR619RC02
MFR.Part #
RER60FR619RC02
JLCPCB Part #
C1570697
Description
5W 619mΩ Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance