RER60FR215RC02
MFR.Part #
RER60FR215RC02
JLCPCB Part #
C1571408
Description
215mΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance