RER60F8R25MCSL
MFR.Part #
RER60F8R25MCSL
JLCPCB Part #
C1570569
Description
5W 8.25Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance