RER60F73R2RC02
MFR.Part #
RER60F73R2RC02
JLCPCB Part #
C1569620
Description
5W 73.2Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance