RER60F69R8RCSL
MFR.Part #
RER60F69R8RCSL
JLCPCB Part #
C1570133
Description
5W 69.8Ω Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance