RER60F47R5MC02
MFR.Part #
RER60F47R5MC02
JLCPCB Part #
C5868471
Description
47.5Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ Plugin Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance