RER60F3480MC02
MFR.Part #
RER60F3480MC02
JLCPCB Part #
C1569826
Description
348Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance