RER60F2491RC02
MFR.Part #
RER60F2491RC02
JLCPCB Part #
C1569997
Description
2.49kΩ 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance