RER60F1R13RC02
MFR.Part #
RER60F1R13RC02
JLCPCB Part #
C1570009
Description
1.13Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance