RER60F1780RC02
MFR.Part #
RER60F1780RC02
JLCPCB Part #
C1569801
Description
178Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±20ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance