RER60F13R0MCSL
MFR.Part #
RER60F13R0MCSL
JLCPCB Part #
C1570150
Description
13Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance