RER55F8R45RCSL
MFR.Part #
RER55F8R45RCSL
JLCPCB Part #
C1573831
Description
30W 8.45Ω Wirewound Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance